Ekipa z Warszawskiej zimową przerwę spędziła na 6 miejscu w tabeli grupy IV III ligi, mając na koncie 32 punkty (5 punktów straty do przeżywającego poważny kryzys finansowo-organizacyjny ŁKS Łagów). Bilans „biało-zielonych” po rundzie jesiennej to 10 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek (bilans bramkowy 27-21).

Pod koniec 2022  roku do klubu dotarły nowe biało-zielone siedziska, które zastąpią wysłużone, dotychczasowe krzesełka.

Transfery:

Przybyli: obrońca Gabor Żukowski (Olimpia Zambrów), bramkarz Damian Maksymowicz (Olimpia Zambrów), Piotr Zmorzyński

Odeszli: bramkarz Andrij Bubentsov (przeprowadzka do Warszawy), napastnik Sebastian Kaczyński ( Mazovia Mińsk Mazowiecki), skrzydłowy Mateusz Ozimek (Chrobry Głogów), Sebastian Sowisz (Orlęta Łuków, wypożyczenie), Vahe Mnatsakanyan (koniec kontraktu)

Sparingi

14.01 –  Broń Radom (III liga) – 1-1 (zawodnik testowany )

1️⃣ połowa:
Kolotyło – Szymala, Kamiński, Duchnowski, Chaliadka, Korolczuk, Kobiałka, Madembo, Skrzyński, Rycaj, Maj
2️⃣ połowa:
testowany – Wardziak, testowany, Siudaj, Zając, Sowisz, testowany, Ozimek, Kuźma, testowany, testowany

21.01 –  Avia Świdnik (III liga) – 1-2 (Arkadiusz Maj)

1️⃣ połowa:
Kołotyło – Szymala, Kamiński, Duchnowski, Chaliadka, Skrzyński, Kobiałka, Madembo, Szczygieł, Ozimek, Maj
2️⃣ połowa:
zaw. test. – Siudaj, Żukowski, Duchnowski/Kamiński, Zając, Sowisz, Korolczuk, Rycaj, Szczygieł/Madembo, Kuźma, Lecyk

⚽ Korolczuk (as. Skrzyński)
I połowa: Kołotyło – Szymala, Gabor, Duchnowski, Zając, Kamiński, Kobiałka, Rycaj, Szczygieł, Madembo, Maj
II połowa: Maksymowicz – Siudaj, zaw. testowany, zaw. testowany, Chaliadka, Korolczuk, Wardziak, zaw. testowany, Sowisz, Skrzyński, Kuźma

04.02 – Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV liga) (3-1, Ernest Skrzyński, as. Zmorzyński)

I połowa: Maksymowicz – Szymala, Żukowski, Duchnowski, Chaliadka, Korolczuk, Kamiński, Rycaj, Skrzyński, Kuźma, Maj
II połowa: Kołotyło – Siudaj, testowany, Żukowski/Migal, Zając, Sowisz, Skrzyński/Kuźma, Zmorzyński, Szczygieł, Madembo, testowany

11.02  –  Victoria Sulejówek (IV liga) – 4 x 30 min.