Dzisiaj na Mszę św. o godz.11.00 zapraszamy dzieci klas III i rodziców. Po Mszy św. spotkanie z panią od strojów komunijnych. Natomiast po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z zelatorkami i zelatorami Kół Żywego Różańca. Także dzisiaj na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania (klasy VIII) i ich rodziców. Po Eucharystii będzie spotkanie.

1. W środę naszym parafialnym zwyczajem wieczorną Mszę Świętą poprzedzimy Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.

2. Ważnym wydarzeniem religijnym w najbliższym tygodniu będzie rozpoczęcie w piątek (21 lutego) przygotowania do Zawierzenia Jezusowi przez Maryję. Dziękujemy wszystkim, którzy już się zdecydowali. Zachęcamy jeszcze innych. Można jeszcze dzisiaj zgłosić się do zakrystii w celu zapisania. Wszystkich zapraszamy do naszego kościoła w piątek na Mszę się o godz. 18.00. Po Eucharystii będzie adoracja i konferencja wprowadzająca.

3. Także w piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy Ruch Światło-Życie.

4. W przyszłą niedzielę, 23 lutego – ostatnią niedzielę lutego, rozpocznie się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nałogiem oraz ich rodziny.

5. Za tydzień na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy dzieci klas pierwszych Szkoły Podstawowej. Po Mszy św. będzie spotkanie.

6. Za tydzień grupa teatralna działająca przy naszej parafii zaprasza na spektakl „Hiobowe Opowieści”, który odbędzie się o godz. 10.50 i 13.15 w sali widowiskowo-konferencyjnej na wikariacie.