W dzisiejszą niedzielę wspominamy ofiary II wojny światowej. Obchodząc 80. rocznicę hitlerowskiej agresji na Polskę, dziękujemy Bożej Opatrzności za polskich bohaterów i ostateczne ocalenie naszej ziemskiej Ojczyzny. Dla upamiętnienia ofiar II wojny światowej o godz. 14.00 zabiją dzwony naszych kościołów.

1.Porządek Mszy św. w naszej parafii:

– w niedziele i święta nakazane: 7.00; 8.30; 9.45; 11.00( z udziałem dzieci); 12.15; 15.00
( z udziałem młodzieży) i 17.00/ w Siedlanowie o 9.00/.
– w zwykłe dni: 6.30; 7.00 i 18.00.

2. Dobiegł końca czas wakacji. Dziękując Panu Bogu za wypoczynek, pragniemy zawierzać czas nowego roku szkolnej i katechetycznej pracy. Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w poniedziałek (2 września) o godz. 8.00. Zapraszamy uczniów, rodziców i opiekunów, dyrekcje Szkół, nauczycieli i pracowników. Rozpoczęcie nowego roku w Szkole Podstawowej nr. 1 o godz. 10.00. Natomiast w sobotę, o godz. 13.00 Msza św. a potem poświęcenie nowej sali przy tej Szkole.

3. Rada Wyższa Legionu Maryi tzw. Komicjum serdecznie zaprasza wszystkich Legionistów i osoby chętne, 4 września( środa) o godz. 7.00, na Mszę św. i adorację Najświętszego Sakramentu w intencji wyniesienia na ołtarze Anatola Kaszczuka-założyciele Legionu Maryi w Polsce.

4. Pierwszy czwartek miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00 jest ofiarowana za zmarłych polecanych w wypominkach.

5. Pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 6.30 i od godz. 17.00.

6. Pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. o godz. 6.30 i po Mszy św. o godz. 18.00( ze względu na śluby).

7. Przyszła niedziela to także Święto Narodzenia NMP ( Matki Bożej Siewnej). W Woli Gułowskiej Dożynki Diecezjalne ( program na tablicy ogłoszeń).

8. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy pielgrzymów fizycznych i duchowych Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Po Mszy św. spotkanie przy ognisku.

9. Przyjmowanie intencji na rok 2020 rozpoczniemy od wtorku.