Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy do udziału w 44 Pieszej Pielgrzymce Podlaskiej i w 1 Rowerowej Pielgrzymce Podlaskiej na Jasną Górę

1. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy dzieci klas I Szkoły Podstawowej i rodziców. Po Eucharystii będzie katecheza w ramach przygotowania do I Komunii Świętej.

2. Również dzisiaj, w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie kolejne spotkanie dla małżonków żyjących w związkach niesakramentalnych. Początek o godz. 15.00.

3. We wtorek, 18 czerwca, na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy Apostolat Matki Bożej Pielgrzymującej. Wcześniej o godz. 17.30 – różaniec.

4. W czwartek, na Mszy św. o godz. 18.00, Ks. Grzegorz wraz ze swoimi kolegami z roku studiów, będzie obchodził 3 rocznicę święceń. Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w tej Uroczystości.

5. W piątek, 21 czerwca, zakończy się kolejny rok szkolny i katechetyczny. Na dziękczynną Mszę Świętą zapraszamy w piątek o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców, pracowników naszych Szkół.

6. W sobotę, 22 czerwca, ks. Grzegorz organizuje dla służby liturgicznej wyjazd do Seminarium na Koczowisko. Zapraszamy lektorów, ministrantów, scholanki do udziału. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Grzegorza.

7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15, ks. kan. Jerzy Janowski będzie przeżywał 40 rocznicę święceń kapłańskich. Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w dziękczynieniu za dar kapłaństwa.

8. Za tydzień kolejny i ostatni przed wakacjami „Wieczór Chwały”. Początek o godz. 18.00.

9. Dzielimy się wielką radością, że od 1 lipca do naszej parafii przybędzie nowy wikariusz, ks. Łukasza Wardak. Ostatnio pracował w parafii pw Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie. Ks. Łukasz od razu uda się na rekolekcje oazowe. Do parafii przybędzie w połowie lipca.

10. W niedzielę 30 czerwca od 14.30 do 17.30, w naszej parafii będzie przeprowadzone przez organizatorów Warsztatów Wychowania Chrześcijańskiego spotkanie dla rodzin pt. „Droga do Boga”. W ramach rodzinnego popołudnia odbędzie się warsztat na temat rodzinnej modlitwy dla rodziców i oddzielny dla dzieci; następnie, każda rodzina osobno, będzie mogła zagrać w grę planszową pt. „Droga do nieba”. Liczba uczestników jest ograniczona. Zapraszamy do udziału całe rodziny przynajmniej z jednym dzieckiem w wieku szkolnym. Zapisy w zakrystii, szczegóły na plakacie.

11. Informujemy też, że w sali na starej plebanii w każdy poniedziałek o godz. 19.15 odbywają się Mitingi Grupy Dorosłych Dzieci Alkoholików i Dorosłych Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych. Osoby potrzebujące wsparcia serdecznie zapraszamy.

12. Zaproszenie dla dzieci, młodzieży i dorosłych na Wakacyjne Warsztaty Wokalne w dniach 8-13 lipca 2024 r.