Dzisiaj przypada kolejna rocznica święceń biskupich Pasterza Kościoła siedleckiego Ks. Bp Kazimierza Gurdy. Pamiętamy w naszych modlitwach.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 15.00 (adoracja w ciszy).

2. W poniedziałek, 6 lutego, o godz. 17.30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.

3. W środę, 8 lutego, trzeci miesiąc Nowenny do Matki Bożej Kodeńskiej przed Jubileuszem trzechsetnej rocznicy koronacji obrazu. Zapraszamy na wspólną modlitwę.

4. W piątek, 10 lutego, o godz. 19.00, w sali na starej plebanii spotkanie dla młodzieży.

5. W sobotę, 11 lutego, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W 1958 r. Maryja objawiła się Bernadecie Soubirous. Wzywała wówczas do modlitwy i pokuty. Ten dzień jest też obchodzony jako Światowy Dzień Chorych. Szczególną modlitwą będziemy otaczać wszystkich, którzy zmagają się z chorobą i cierpieniem. Msza św. w intencji chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia o godz. 9.00; wcześniej o godz. 8.30 różaniec. Wszystkich chorych, którzy mogą przybyć do kościoła serdecznie zapraszamy. Zapraszamy też bliskich i wszystkich, którzy pragną pomodlić się za chorych.

6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy dzieci klas trzecich i rodziców, po Eucharystii spotkanie.

7. Za tydzień, 12 lutego, o godz. 18.00 „Wieczór Chwały”. Modlitwa do Ducha Świętego, słowo zaproszonego gościa i adoracja Najświętszego Sakramentu.

8. W naszej parafii będziemy przygotowywać się do zawierzenia Jezusowi przez ręce Maryi. Zapraszamy wszystkich pragnących zawierzyć się po raz pierwszy, bądź odnowić zawierzenie, na spotkanie organizacyjne w najbliższą sobotę, 11 lutego, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00, a po niej w czasie spotkania zostaną podane szczegółowe informacje 33 – dniowych rekolekcji.

9. Za tydzień o godz. 16.00, na plebanii, spotkanie Rady Duszpasterskiej.

10. Cieszymy się, że przy naszej parafii powstała trzecia Róża Żon za Mężów.

11. Za tydzień, po Mszach św. o godz. 8.30 i 12.15, nasza Grupa Teatralna wystawi sztukę pt. „Bogacz i Łazarz” . Sztuka oparta jest na przypowieści ewangelicznej. Serdecznie zapraszamy

12. Koła Żywego Różańca zapraszamy na VIII Kongres Różańcowy Diecezji Siedleckiej, który odbędzie się 4 marca w Sanktuarium MBNP w Radzyniu Podlaskim. Prosimy na zmiankach różańcowych podać tę informację . Zelatorki i zelatorów zapraszamy do zakrystii po pismo od Moderatora Diecezjalnego.