Dzisiaj, Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, w naszej parafii doroczny odpust. Zapraszamy do uczestniczenia we Mszy św. i skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Główna Mszą św. o godz. 12.00, z procesją eucharystyczną.

1. We wtorek ostatnia nowenna do św. Antoniego.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W środę, po Mszy św. o godz. 18.00, w kościele spotkanie z młodzieżą klas VIII, kandydatami do Bierzmowania.

4. W najbliższy czwartek, 11 czerwca, w liturgii będziemy celebrowali uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Będziemy dziękować Bogu za dar Eucharystii, będziemy prosić Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła powszechnego, naszej Ojczyzny i naszego narodu. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00; 8.30; 9.45; 11.00; 12.00 ( nie ma Mszy św. o godz. 15.00) i 17.00.

W tym roku procesja eucharystyczna WOKÓŁ NASZEGO KOŚCIOŁA NA PLACU KOŚCIELNYM i po Mszy św. o godz. 12.00. Prosimy o pomoc w przygotowaniu ołtarzy. Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestniczenia dzieci, młodzież i dorosłych. Zachęcamy też do niesienia znaków religijnych.

5. Uroczystość Bożego Ciała, rozpocznie w tym roku Czterdziestogodzinne Nabożeństwo, które będzie trwało w piątek i sobotę. Zakończymy w sobotę Mszą św. odpustową ku czci św. Antoniego o godz. 12.00. Po tej Mszy św. będzie procesja eucharystyczna z racji odpustu i oktawy Bożego Ciała. Naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. Jakub. Porządek Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa znajduje się na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej i facebooku. Bardzo serdecznie zapraszamy.

6. Nabożeństwo fatimskie w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 czyli 18.45. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy. O poprowadzenie różańca prosimy Apostolat Złotej Róży.

7. 5 czerwca zmarł ks. kan. Piotr Wojdat, wieloletni kierownik Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę, związany też z Echem Katolickim.