Maskotka, ręcznik, pieluchy i chusteczki nawilżone wraz z listem od Wójta Gminy Ulan-Majorat to prezenty dla nowonarodzonych mieszkańców naszej gminy. „Witamy na świecie” to program gminny skierowany do najmłodszych obywateli ulańskiej społeczności.

Narodziny dziecka to niezwykłe wydarzenie dla każdej rodziny. My również pragniemy włączyć się w ten radosny moment i tym gestem „przywitać” malucha na świecie. Liczymy, że dzięki takim małym inicjatywom aż po inwestycje takie jak np. żłobek, przyczynimy się do rozwoju ulańskich rodzin, a nasza Gmina będzie chętniej wybierana jako miejsce do zamieszkania, życia i wychowania dzieci

– mówi Jarosław Koczkodaj Wójt Gminy.

Aby otrzymać wyprawkę, należy dopełnić kilku formalności. Wystarczy wypełnić formularz, który dostępny jest na naszej stronie internetowej www.ulanmajorat.pl lub w Urzędzie Gminy w Ulanie-Majoracie. Warunkiem otrzymania upominku dla malucha jest zameldowanie rodziców lub opiekuna prawnego w Gminie Ulan-Majorat.

Do programu rodzice mogą zgłaszać dzieci do 3 miesiąca życia (włącznie). Ze względu na sytuację pandemiczną, byliśmy zmuszeni do przesunięcia terminu rozpoczęcia akcji. Dlatego do odbioru prezentu zapraszamy rodziców dzieci urodzonych od 1 stycznia 2021 roku po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym (tel. 83 351 80 69).